Prof. Dr. Önder Koç

Kapalı ameliyat olmanın değerini çok iyi anladım.

3 senedir rahim içi miyom nedeniyle 15 gün süren adet kanamalarım olduğundan yaşam kalitem düşmüştü. Bulunduğum şehirde gittiğim doktorlar miyomun rahime yapışık olduğunu , yeri çok kötü olduğu için rahmin alınması gerektiğini söylediler. Daha sonra Önder Hoca’nın internet sitesini inceledim. Önceliklerinin organ korumak ve kapalı ameliyat yapmak olduğu yazıyordu, eğitim ve tecrübesi de belli. Bunun yanında hasta yorumlarında durumları benim durumuma benzer çok hasta vardı.

Muayenem sonucunda Önder Hoca miyomun kapalı ameliyatla alınmaya uygun olduğunu ve rahmin korunacağını söyledi. Hemen ameliyat kararı aldım.16 Eylül 2021’de sabah 6-8 arası ameliyat oldum. Tek miyomum olmasına rağmen miyomun yerinden dolayı ameliyatım zorluymuş ama çok kolay atlattım. Aynı gün saat 3 gibi ayağa kalktım. 17 Eylul’de ise öğlen taburcu oldum. Ameliyat Güven Hastanesinde idi, hastane ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım, hastane çok temizdi, personeller ilgiliydi.

Ameliyattan 4 – 5 gün sonra hiçbir ağrım kalmadı, hiç ameliyat olmamış gibiydim. Kapalı ameliyat olmanın değerini kendim ameliyat olduktan sonra çok hızlı iyileşip işlerimi kendim yaptığımda çok iyi anladım. Adet kanamalarım da normale döndü.

Önder hocanın çok iyi bir ameliyat ekibi, çok güzel oturmuş bir sistemleri var. Öncelikle Önder hoca olmak üzere, tüm ekibine, Mine Hanım’a teşekkürlerimi sunuyorum.

Şirin Aktay

Görüş ve Fiyat Talebi Formu

* Bilgileriniz gizli tutulmaktadır, üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Prof. Dr. Önder KoçProf. Dr. Önder KoçKadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Laparoskopi ve Tüp Bebek Uzmanı
Telefon: 0505 287 4333